Квартира від забудовника в Києві - чому це краще


Російська версія


ПокупцямЧер

16

2017

Квартира від забудовника в Києві - чому це краще

Купівля квартири безпосередньо у забудовників завжди була найкращим варіантом, ніж купівля-продаж через будь-яких посередників. ЖК «Новий Хотів» надає покупцям можливість зробити вигідну угоду - купити квартиру від забудовника ЖК «Новий Хотів» в Києві (купить квартиру от застройщика) і отримати в своє розпорядження найякісніше і затишне житло, доступне на ринку нерухомості на сьогоднішній день. 

Чому саме ми?

  • Кожен із співробітників нашої компанії, від тесляра і муляра, до керівного складу - справжній професіонал у своїй справі, який має за плечима далеко не один рік досвіду роботи в сфері будівництва.
  • Наші житлові комплекси розташовані в тихих і екологічно чистих районах Києва, найбільш придатних для проживання. Здоров'я жителів, затишок і доступ до всіх сучасних благ цивілізації - це головні цілі, переслідувані нами.
  • Будівельні проекти розробляються провідними професійними інженерами, і включають в себе використання новітніх технологічних розробок, покликаних забезпечити максимально комфортне проживання. Сюди можна віднести спеціальну утеплену обробку фасадів, індивідуальні системи опалення та вентиляції, просунуті і надійні системи ліфтів.

Якість, затишок і безпеку - далеко не єдині характеристики, якими володіють новобудови від нашої компанії. Особлива увага приділяється також і зовнішнім виглядом - всі оздоблювальні матеріали, чіткі і плавні лінії, кольори і відтінки підібрані таким чином, щоб зробити багатоповерхові будинки справжньою окрасою всього району і цілого міста.