Купити квартиру від забудовника під Києвом


Російська версія


ПокупцямЧер

16

2017

Купити квартиру від забудовника під Києвом

купити квартиру від забудовника під Києвом ЖК Новий Хотів

Сьогодні на ринку нерухомості працює велика кількість ріелторських компаній і приватних осіб. Ми представляємо унікальну пропозицію: купити квартиру від забудовника під Києвом. Житловий комплекс «Новий Хотів» є доступним рішенням для організації вашого побуту, що відповідає сучасним вимогам комфорту. 

Про комплекс

Будівництво ЖК «Новий Хотів» ведеться поблизу Києва в селі Хотів. Екологія заміського життя, мальовнича природа при безпосередній близькості до мегаполісу робить наш проект особливо привабливим в порівнянні з іншими новобудовами. Крім основного житлового фонду передбачається зведення дитячого садка, спортивної зони (Спа-салон, фітнес-клуб, тенісні корти, футбольне поле), паркінгу, проведення робіт з благоустрою та озеленення. 

Переваги нашого проекту:

  • малоповерхові будинки матимуть квартири з вільними плануваннями, оснащені сучасними інженерними системами та ліфтами;
  • утеплені фасади мінімізують теплові втрати, сучасні системи опалення забезпечать комфортний мікроклімат при раціональному використанні витрат;
  • зручні розв'язки і доступність громадського транспорту дозволять дістатися до столиці різними зручними способами;
  • безпека закритої території комплексу проводиться під охороною і засобами відеоспостереження.

 

Наша пропозиція щодо купівлі житла особливо вигідна саме зараз -  на етапі будівництва. Вона є фіксованою в гривнях і не залежить від коливань валюти.