Купити квартиру - справа всього життя


Російська версія


ПокупцямЧер

16

2017

Купити квартиру - справа всього життя

Купить квартиру в Киеве - дело всей жизни

Купівля житла  (покупка жилья) для багатьох - справа всього життя, що віднімає левову частку доходу сім'ї. Купити квартиру в Києві дуже заманливо, але разом з тим вкрай обтяжливо для більшості клієнтів, які мріють про власні квадратні метри. «Новий Хотів» - це житловий комплекс високого рівня комфорту для раціональних людей, які цінують якість і вміють рахувати свої гроші.

 

Чому у нас краще

Наша компанія будує житловий комплекс на околиці Києва в екологічно чистій зоні села Хотів. Тут ведеться зведення будинків з повноцінним набором зручностей, властивих місту, пропозицію щодо купівлі квартир в цьому чудовому місці має дві основні переваги:

  • ціна - вона значно нижче аналогічного житла в столиці;
  • чисте повітря - тут немає інтенсивного руху транспорту і підприємств-забруднювачів.

 

Відстань від міста компенсується наявністю доступної транспортної інфраструктури та громадського транспорту, за допомогою якого можна легко дістатися до місця роботи або навчання.

 

Про проект

Малоповерхові будинки в «Новому Хотові» зводяться відповідно до сучасних вимог комфорту та енергозбереження. Комплексний розвиток передбачає в майбутньому добудову:

  • спортивного кластера (СПА-салон, фітнес-клуб, тенісні корти, футбольне поле);
  • дитячого садка;
  • паркінгу.

 

На закритій території з відеоспостереженням ви почуватимете себе в безпеці.

Щоб отримати максимальну економію при придбанні житла, вам необхідно вже зараз звернутися в ЖК «Новий Хотів». З нами ваші мрії здійсняться.