Купити квартиру за містом - сучасний тренд


Російська версія


ПокупцямЧер

16

2017

Купити квартиру за містом - сучасний тренд

купити квартиру під Києвом,купить квартиру под Киевом

Сьогодні, як і раніше, квартирне питання у столиці  залишається гострим. Території під забудову в мегаполісах досить обмежені, вартість землі, а відповідно і житла тільки зростає. В умовах кризових явищ не кожен може собі дозволити придбання квадратних метрів в столиці. Ми пропонуємо купити квартиру під Києвом (купить квартиру под Киевом) в ЖК «Новий Хотів» за доступною, фіксованої в гривнях ціною.

 

Жити за містом

З розвитком транспорту, заміське житло стає все більш затребуваним, володіючи явними перевагами:

  • екологія села при повній забезпеченості сучасними міськими зручностями;
  • прийнятна вартість квадратного метра.

 

Величезне значення для заміських новобудов мають наявність доріг і розвиненість інфраструктури. У нашому проекті ці проблеми вирішені.

 

Переваги проекту

Комплекс зводиться у вдалому ,з точки зору, транспортної доступності місці(є кілька можливостей виїзду на великі траси, а також дістатися до Києва можна громадським транспортом), мальовничої природи і пам'яток в районі Хотова. Крім сучасних малоповерхових житлових будинків для забезпечення високого рівня якості життя нами передбачені:

  • спортивний кластер (тренажерний зал, тенісні корти, СПА-салон, футбольне поле);
  • дитячий садок;
  • паркінг;
  • периметр комплексу.

 

Щоб отримати вигідну пропозицію, телефонуйте прямо зараз і вступайте в наш кооператив. Ваші мрії збудуться у комплексі «Новий Хотів».