Пропонуємо купити смарт квартиру


Російська версія


ПокупцямЧер

16

2017

Пропонуємо купити смарт квартиру

Купити смарт-квартиру в ЖК Новий Хотів, купить смарт-квартиру в ЖК Новый Хотов

Купівля функціональної смарт-квартири в житловому комплексі «Новий Хотів» - найправильніше рішення для динамічних молодих людей, подружньої пари або літніх батьків. Житлове приміщення нового формату має архітектурне рішення квартири-студії, але з додатковим набором опцій. Якщо купити смарт-квартиру (купить смарт-квартиру) в ЖК «Новий Хотів», можна значно знизити витрати на комунальні послуги.

 

Смарт квартира - оптимальні умови для проживання

У сучасному плануванні ми намагалися врахувати всі бажання новоселів:

  • окреме місце для передпокою;
  • простора житлова зона;
  • санвузол з душовою кабінкою;
  • функціональна кухня;
  • архітектурні ніші для шаф.

 

Для участі в забудові сучасного житлового комплексу ми зібрали згуртований колектив однодумців. Це висококваліфіковані фахівці, які добре знають свою роботу: архітектори, інженери, виконроби і фахівці різних будівельних спеціальностей. Це дозволяє компанії справлятися з усіма завданнями на високому рівні і успішно втілювати в життя свої ідеї.

 

Житловий комплекс «Новий Хотів» - один з найкращих передових проектів. В процесі будівництва задіяні інноваційні технології, включаючи індивідуальну систему опалення та вентиляції. Тільки у нас найнадійніший девелопер, вдале місце розташування і оригінальна концепція будівництва. Першочерговим завданням нашої компанії є створення оптимальних умов для проживання.