«Новий Хотів» - доступне житло під Києвом


Російська версія


ПокупцямЧер

16

2017

«Новий Хотів» - доступне житло під Києвом

«Новий Хотів» - це сучасні багатоквартирні будинки, побудовані в єдиному архітектурному стилі і утворюють загальну територіальну цілісність. Стильна обробка фасадів, ефектні панорамні вікна підкреслюють особливу елітарність і респектабельність житлового комплексу. Розвинена транспортна інфраструктура дозволяє без особливих проблем дістатися в будь-який район столиці. Житло під Києвом – це максимально комфортні умови проживання в безпосередній близькості від мегаполісу.

 

«Зелений острівець» домашнього затишку і безпеки

Житловий комплекс «Новий Хотів» вигідно відрізняється просторими плануваннями квартир, містким наземним паркінгом та сучасною системою цілодобового відеоспостереження за всією територією.

 

Особливо комфортні умови для проживання забезпечують:

  • наявність зупинок громадського транспорту і маршрутних таксі;
  • автономна система опалення та вентиляції;
  • високошвидкісні ліфти з оригінальною внутрішньої обробкою;
  • автономна система опалення та вентиляції;
  • упорядкована прибудинкова територія.

 

Завдяки старанням кращих архітекторів і ландшафтних дизайнерів країни багатоповерховий житловий комплекс вдало розташувався на екологічно чистій території малоповерхового приватного сектора і органічно сусідить з мальовничою природою Хотова. Розташовані неподалік від комплексу красивий парк Феофанія і соціально-культурні об'єкти надають всій території особливий національний колорит і унікальність.