Нерухомість в с. Хотів


Російська версія


ПокупцямЧер

16

2017

Нерухомість в с. Хотів

Нерухомість в с. Хотів - це чудова можливість жити в безпосередній близькості від столиці з її інфраструктурою, бізнесом і навчальними закладами різного рівня, але в доступному, функціональному і ергономічному будинку. Будучи жителем Хотова, ви отримуєте всі переваги киянина, адже ви без проблем можете працювати і вчитися в мегаполісі, який дарує безмежні можливості для розвитку. 

Безпосередньо комплекс «Новий Хотів» - це розвинений житловий район зі своєю власною інфраструктурою, яка задовольнить як зайнятих людей, які їдуть рано вранці і повертаються додому пізно ввечері, так і домогосподарок, молодих мам і пенсіонерів.

 

Експлуатаційні переваги ЖК «Новий Хотів»

Нерухомість в Хотові пропонує з просторим, комфортним плануванням, розвиненою інфраструктурою і транспортною розв'язкою. Крім того, ЖК має і інші переваги:

  • утеплений фасад забезпечує скорочення витрат в опалювальний сезон, так як стіни ефективно зберігають тепло всередині приміщень;
  • сучасні ліфтові системи забезпечують безпечне переміщення;
  • озеленення території дозволяє з задоволенням гуляти на прибудинковій території;
  • оточення приватним малоповерховим районом робить проживання в ЖК «Новий Хотів» особливо комфортним, тихим і спокійним.

 

Висока якість як технологій будівництва, інженерних рішень, так і дизайнерських розробок для комфорту - ще одна перевага житлового комплексу в безпосередній близькості від столиці. Незважаючи на доступну ціну житла, рівень благоустрою робить нерухомість Хотова затребуваною серед населення з різним достатком.