Нерухомість в Київській області


Російська версія


ПокупцямЧер

16

2017

Нерухомість в Київській області

Нерухомість в Київській області в безпосередній близькості від столиці - це можливість жити поруч з безмежними можливостями мегаполісу. Це благодатне поле для розвитку бізнесу, для навчання дітей і самореалізації. Вибираючи проживання в ЖК «Новий Хотів», ви отримуєте всі переваги столичної прописки, навіть перебуваючи на деякій відстані від центру міста. Хоча це теж має свої переваги.

 

Хотів: місце для комфортного проживання

Житловий комплекс «Новий Хотів» створювався зусиллями цілої команди професійних архітекторів, інженерів, будівельників. Результатом став ергономічний, теплоефективний і комфортний будинок, який дозволяє жити і працювати в столиці, але з мінімальними витратами на житло, на його обслуговування, на забезпечення дітей освітою і необхідними розвагами.

 

Нерухомість в Київській області - це:

  • економія на придбанні житла, але отримання при цьому максимально якісних характеристик - високої теплоізоляції, безпеки, інфраструктури, благоустрою будинку;
  • транспортна розв'язка дозволяє дістатися до столиці без будь-яких перешкод і труднощів;
  • благоустрій території - забезпечення приємного проведення часу сімей з маленькими дітьми, та компаніям на свіжому повітрі в будь-який час дня.

 

Відповідність високим стандартам дозволяє нам пропонувати нерухомість в Київській області людям з високими вимогами і стандартами якості. Як правило, пропоновані умови в ЖК «Новий Хотів» задовольняють найвибагливіших покупців.