Інфраструктура : ЖК Новий Хотів


Російська версія


Покупцям 

Дитячий садок

Для маленьких жителів нашого комплексу буде відкрито дитячий садок.

 

Паркінг

У комплексі буде облаштований сучасний наземний паркінг. Система відеоспостереження за територією і паркуванням дозволить не турбуватися про безпеку Вашого автомобіля.

 

Ліфти

Кабіни мають оригінальну внутрішню обробку підвищеної комфортності.

 

Парадний вхід

Світлі просторі парадні під'їздів з фактурно-декоративною штукатуркою на сходових маршах доповнюють затишок і комфорт комплексу

 

Безпека

Ваша квартира в ЖК «Новий Хотів» буде справжньою фортецею, і закрита територія з відеоспостереженням є головним тому підтвердженням.

 

Спортивна зона

На території комплексу будуть відкриті: СПА-салон, спортивний клуб, тенісні корти, столи для настільного тенісу, тренажерний майданчик, футбольний стадіон.

ЖК «Новий Хотів» розташований в одному з найзеленіших районів, поруч із мальовничою природою Хотова. Неподалік комплексу знаходяться: Національний музей народної архітектури та побуту України Пирогово, парк Феофанія, Свято-Пантелеймонівський монастир та інші об'єкти соціально-культурного значення.

Поруч з ЖК «Новий Хотів» знаходяться зупинки маршрутних таксі та громадського транспорту, завдяки яким Ви без особливих зусиль дістанетеся в будь-яку точку столиці. Згодом число об'єктів інфраструктури буде збільшуватися.

 

 

ЖК Новий Хотів (ЖК Новый Хотов)