Про нас : ЖК Новий Хотів


Російська версія

ПокупцямЧудове життя в ЖК `Новий Хотів`


Житловий комплекс «Новий Хотів» представлений раціонально розміщеними будинками, які створюють штучну ландшафтну структуру. Це новоутворення відрізняється просторим і комфортним плануваннями квартир, зручним розташуванням і розвиненою транспортною інфраструктурою.
Будинки з утепленими фасадом, індивідуальним опаленням і сучасними ліфтовими системами дозволяють відчути максимальний комфорт і затишок.
Завдяки старанням архітекторів, нам вдалося гармонійно розташувати ЖК в екологічній території малоповерхового приватного сектора, а чіткі лінії фасадів і панорамні вікна роблять будинки комплексу прикрасою всього району.

 

Про забудовника

Для забудови ЖК «Новий Хотів» зібралися одні з найкращих фахівців у всіх областях будівництва - архітектори, інженери, проектанти і виконроби, а також безліч інших професіоналів своєї справи.

Це дозволяє компанії справлятися з найскладнішими завданнями на найвищому рівні і успішно реалізовувати свою мету.

Відповідаючи високим вимогам клієнта, ми створюємо комплексні рішення: наші комплекси відрізняє розвинена інфраструктура, продуманий благоустрій, гарна транспортна розв'язка. З кожним наступним комплексом ми підвищуємо стандарти якості: тільки сертифіковані матеріали, найсучасніші технології фасадних та інтер'єрних рішень. Високий рівень безпеки і правильна організація простору дозволить найкращим чином відповідати очікуванням найвимогливіших покупців.

 

ЖК Новий Хотів (ЖК Новый Хотов)